bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
ZDHC Seviye 3 (Tehlikeli Kimyasalların Sıfır Deşarjı )
ZDHC-1
ZDHC-2
ZDHC-3
ZDHC-4
ZDHC-5
ZDHC-6
ZDHC Level 3 Nedir?

ZDHC MRSL, tekstil malzemeleri, sentetik deri, deri, tekstil ürünleri tesislerinde kasıtlı kullanımı yasaklanan kimyasal maddelerin bir listesidir.

Bu sadece üretim için özel olarak kullanılan kimyasalları değil, tesiste bakım ve destek amacıyla kullanılan temizlik malzemeleri, makine temizleyicileri, yağlayıcılar vb gibi alanları da kapsamaktadır.

ZDHC MRSL, markalara ve tedarik zincirlerine, tekstil deri ve ayakkabı tedarik zincirinde hammaddelerin işlenmesi ve iplik-kumaş terbiyesi sırasında kullanılan kimyasal formül oluşturucuların yönetimine yönelik uyumlu bir yaklaşım sağlar.

Bu belge, ilgili tarafların kimyasal formülasyonlarının ZDHC MRSL’ye uygun olup olmadığını değerlendirmesine yardımcı olmaktadır.

ZDHC MRSL limitlere ve standartlara uygun kimyasal formülasyonlar kullanan malzeme tedarikçileri, üretim sırasında yasaklı kimyasal maddelerin kasıtlı olarak kullanılmadığına dair kendilerine ve müşterilerine güvence vermektedir

ChemCheckSummary Raporu nedir?

ChemCheck raporu, kimyasal formülasyonlar için bir ürün pasaportudur.

Ürünlerin ZDHC MRSL standartlarına  uygunluğunu gösterir. Üreticilerin daha güvenli seçimler yapmalarına ve daha güvenli kimya kullanarak ürün performanslarını artırmalarına yardımcı olur.

ChemCheckSummary Raporu
ChemCheckSummary-1
ChemCheckSummary-2
ChemCheckSummary-3
ChemCheckSummary-4
ChemCheckSummary-5

Bize YazınBİLGİ TALEBİ

    İsminiz (Gerekli)*
    Telefon (Gerekli)*
    Eposta (Gerekli)*
    Konu (Gerekli)*
    Mesajınız